ui ui-2
Вперше на нашому сайті?
Швидка реєстрація:
Я приймаю умови сайту.


Авторські права


Автори проекту Filmoteka.com.ua повідомляють Вам, що сайт розроблений виключно з метою ознайомлення. Весь розміщений на сайті відеоконтент є матеріалом, що знаходиться у вільному доступі для перегляду в мережі Інтернет. Адміністратори проекту не претендують на авторство відеоконтенту - він є повною власністю законних власників цих матеріалів.

Ми настійно рекомендуємо не використовувати розміщені на сайті матеріали в протизаконних цілях. Адміністрація проекту Filmoteka.com.ua не несе ніякої відповідальності за використання відвідувачами матеріалів, розміщених на сайті. Адміністрація сайту також не провадить діяльність, пов'язану з публікацією неліцензійного контенту, незаконно вкраденого і перебуваючого під захистом правовласників.

Проект Filmoteka.com.ua завжди готовий співпрацювати з правовласниками. Якщо розміщений матеріал якимось чином порушує Ваші авторські права, Адміністрація проекту готова посприяти вам, і видалити з сайту відповідні матеріали.

Для цього необхідно надіслати документи які підтверджують Ваші авторські права і вказати посилання сторінок на яких опублікований контент. Важливо: будуть розглянуті тільки звернення які документально підтверджені відповідно до діючих норм, будь-які інші звернення Адміністратори Filmoteka.com.ua ігноруватимуть. Ми, в свою чергу, розглянемо ваше обгрунтоване звернення, якщо воно відповідає вищезгаданим критеріям, і протягом 48 годин видалимо захищений авторським правом контент.

Просимо правовласників надсилати свої вимоги за адресою: contactus@filmoteka.com.ua